arrow_drop_up arrow_drop_down

EindExamenYoga in Noord-Holland

Amsterdam

Tante Tati | Julia Chapman | www.tantetati.nl 

Assendelft / Krommenie

Rijsenhout / Haarlemmermeer

ZazenYoga | Marijke Ohlenbusch | www.zazenyoga.nl 

Badhoevedorp

Stuur een mail naar info@eindexamenyoga.nl voor de contactgegevens van deze yogastudio.

Amsterdam

Gentle Beginnings | Mirjam Heemskerk | www.gentlebeginnings.nl 

Spanbroek

Yogavisie | Jolanda Vervloed | jolanda@yogavisie.nl | www.yogavisie.nl 

Amsterdam

Anouk Wiegman | yogamahalo@gmail.com 

Bergen

Monique Schager | moniqueschager@gmail.com 

Amsterdam

Yoga Amsterdam Nellie van der Horst | nellievanderhorst@gmail.com | www.yoga-amsterdam-nellievanderhorst.nl 

Bussum

Beltane Body & Mind | Marina van Alten | mc.vanalten@ziggo.nl | 06-30265137 | www.beltanebody-mind.nl 

Amsterdam

Dolfijn Wellness | Patty Jongemaets | www.dolfijnwellness.nl 

Trainersopleiding voor yogadocenten

Gecertificeerd eindexamenyogatrainer met vignet
Jawel, cookies!